Tenda TEG1110PF-8-120W PoE AT switch 8xPoE 802.3af/at + Uplink RJ45 + SFP port, 110W, PoE+, fanless -
TOP
PONUKA
Záruka 3 roky
Značka: Tenda
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 3 roky
Produktový kód: TEG1110PF-8-120W
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Počítačová síť
Síťové standardy: IEEE 802.3
Podporované kabelové typy: Cat5e
Podpora 10G: Ne
Příkon
Frekvence vstupního střídavého napětí: 50/60 Hz
Napájecí zdroj: DC/PoE
Vstupní střídavé napětí: 100 - 240 V
Spotřeba elektrické energie: 120 W
Vzhled
LED indikátory: Výkon
Barva: Černá
Montovatelné na zeď: Ano
Hmotnost a rozměry
Šířka: 177,5 mm
Výška: 26 mm
Hloubka: 104 mm
Možnosti připojení
Počet přepínaných ethernetových portů RJ-45: 9
Počet slotů SFP modulu: 1
Typy přepínaných ethernetových portů RJ-45: Gigabit Ethernet (10/100/1000)
Výkon
Střední doba mezi poruchami (MTBF): 100000 h
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T): 0 - 45 °C
Doporučená provozní relativní vlhkost: 10 - 90%
Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H): 5 - 90%
Rozsah teplot při skladování (T-T): -40 - 70 °C
Funkce managementu
Typ přepínače: Nespravované
Přenos dat
Kapacita přepínání: 20 Gbit/s
Rychlost přetáčení: 14,9 Mpps
Tabulka MAC adres: 8000 pol.
Store-and-forward: Ano
Power over Ethernet (PoE)
Podpora napájení po Ethernetu (PoE): Ano
Celková zatížitelnost Power over Ethernet (PoE): 92 W
Výkon na port pro PoE (Power over Ethernet: 15,4 W