Obľúbené kategórie
- Cena bez DPH: 0,00 €
- DPH 23%: 0,00 €
- Celkom: 0,00 €
Slovensko
| Značka: | Eureka |
| Dostupnosť: | skladom, ihneď na odoslanie |
| Produktový kód: | EME55B23M20T00000951 |
310 W Čierna, Chróm • Typ produktu: Mlynček na kávu, Kapacita nádoby na kávové zrná: 300 g, Typ mlecieho kameňa: Ploché mlecie kamene • Príkon: 310 W • Hmotnosť: 5,6 kg, Šírka: 120 mm, Hĺbka: 140 mm • Množstvo v balení: 1 kusov
435,36 €
vrátane DPH 23%Cez víkend sme pre Vás zlacnili väčšinu produktov. Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Typ produktu | Mlynček na kávu |
| Kapacita nádoby na kávové zrná | 300 g |
| Nastaviteľný mlynček | |
| Vstavaný dávkovač | |
| Typ mlecieho kameňa | Ploché mlecie kamene |
| Rýchlosť otáčania | 1350 RPM |
| Vstavaný displej | |
| Farba | Black,Chrome |
| Materiál | Oceľ |
| Sila | |
|---|---|
| Príkon | 310 W |
| Hmotnosť a rozmery | |
| Hmotnosť | 5600 kg |
| Šírka | 120 mm |
| Hĺbka | 140 mm |
| Výška | 350 mm |
| Obsah balenia | |
| Množstvo v balení | 1 pc(s) |