Obľúbené kategórie
- Cena bez DPH: 0,00 €
- DPH 23%: 0,00 €
- Celkom: 0,00 €
Slovensko
| Značka: | Esperanza |
| Dostupnosť: | skladom, ihneď na odoslanie |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | EKS008 |
Kovová Na pracovnú dosku Oválny Elektronická kuchynská váha • Model: Elektronická kuchynská váha, Maximálna váha (kapacita): 5 kg, Presnosť: 1 g • Typ displeja: LCD, Veľkosť obrazovky displeja: 50 x 25 mm • Typ batérie: AAA, Napätie batérie: 1,5 V • Šírka: 168 mm, Hĺbka: 202 mm, Výška: 24 mm
20,52 €
vrátane DPH 23%Cez víkend sme pre Vás zlacnili väčšinu produktov. Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Model | Elektronická kuchynská váha |
| Maximálna váha (kapacita) | 5 kg |
| Presnosť | 1 g |
| Farba | Kovová |
| Materiál | Nerezová oceľ |
| Umiestnenie spotrebiča | Na pracovnú dosku |
| Tvar | Oválny |
| Vyberateľná miska | |
| Funkcia Tara | |
| Indikátor prehriatia | |
| Jednoduché čistenie | |
| Systém ovládania | Tlačidlá |
| Jednotky miery | fl oz,g,lb,ml,oz |
| Obsah nádoby | 21 L |
| Obrazovka | |
|---|---|
| Typ displeja | LCD |
| Veľkosť obrazovky displeja | 50 x 25 mm |
| Batérie | |
| Typ batérie | AAA |
| Počet podporovaných batérií | 2 |
| Napätie batérie | 1.5 V |
| Indikácia nízkeho nabitia batérie | |
| Hmotnosť a rozmery | |
| Šírka | 168 mm |
| Hĺbka | 202 mm |
| Výška | 24 mm |
| Údaje o balení | |
| Vrátane batérií | |
| Vrátane misy | |