- Cena bez DPH: 0,00 €
- DPH 23%: 0,00 €
- Celkom: 0,00 €
Slovensko
| Značka: | Elica |
| Dostupnosť: | nie je skladom |
| Produktový kód: | PRF0146263 |
Vstavané Čierna 690 m³/h • Maximálny výkon odsávania: 690 m³/h, Typ oddelenia: Odvádzaný, Trieda účinnosti dynamiky kvapalín: A • Model: Vstavané, Farba: Čierna, Systém ovládania: Dotyk • Typ tukového filtra: Hliník • Výkon lampy: 7 W, Počet žiaroviek: 1 žiaroviek, Typ žiarovky: LED • Ročná spotreba energie: 50 kWh, Stupnica energetickej účinnosti: A +++ až D
1 211,35 €
vrátane DPH 23%Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Digestoř - komínová, nástěnná, kovová, energetická třída A, hlučnost 63 dB, výkon odsávání 690 m³/h, 1 filtr, tukový filtr, průměr horního vývodu 15 cm, s LED osvětlením, s elektronickým ovládáním, s klapkou se 2 křidélky, vhodná do kuchyně spojené s jiným pokojem (nad 30 m²)
| Výkon | |
|---|---|
| Maximálny výkon odsávania | 690 m³/h |
| Typ oddelenia | Odvádzaný |
| Trieda účinnosti dynamiky kvapalín | A |
| Trieda účinnosti osvetlenia | A |
| Trieda účinnosti filtrácie mastnoty | C |
| Počet rýchlostí | 3 |
| Intenzívna rýchlosť | |
| Úroveň hluku | 51 dB |
| Dizajn | |
| Model | Vstavané |
| Farba | Čierna |
| Systém ovládania | Dotyk |
| Priemer prípojky výfuku | 150 cm |
| Filtrovanie | |
|---|---|
| Typ tukového filtra | Hliník |
| Vyberateľný filter | |
| Umývateľný filter | |
| Osvetlenie | |
| Výkon lampy | 7 W |
| Počet žiaroviek | 1 bulb(s) |
| Typ žiarovky | LED |
| Sila | |
| Stupnica energetickej účinnosti | A +++ až D |
| Ročná spotreba energie | 50 kWh |
| Trieda energetickej účinnosti (stará) | A |
| Hmotnosť a rozmery | |
| Šírka | 320 mm |