Obľúbené kategórie
- Cena bez DPH: 0,00 €
- DPH 23%: 0,00 €
- Celkom: 0,00 €
Slovensko
| Značka: | Electrolux |
| Dostupnosť: | skladom, ihneď na odoslanie |
| Produktový kód: | 947 727 450 |
vákuový balič Čierna, Nerezová oceľ • Farba: Čierna, Nerezová oceľ, Funkcie vákuovej baličky: Marinovanie, Len zatavenie, Systém ovládania: Dotyk • Vstupné striedavé napätie: 220-240 V, Frekvencia vstupného striedavého napätia: 50/60 Hz, Typ konektora: Typ F • Šírka: 408 mm, Hĺbka: 276 mm, Výška: 72 mm • Veľkosť balenia: 101430 cm³, Šírka balenia: 700 mm, Hĺbka balenia: 630 mm • Objem nádoby na potraviny: 8000 ml
1 848,95 €
vrátane DPH 23%Cez víkend sme pre Vás zlacnili väčšinu produktov. Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Farba | Black,Stainless steel |
| Funkcie vákuovej baličky | Marinate,Seal only |
| Systém ovládania | Dotyk |
| Kapacita satia | 50 l/min |
| Maximálna pracovná šírka | 350 cm |
| On/off vypínač | |
| Vstavaný displej | |
| Sila | |
| Vstupné striedavé napätie | 220-240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50/60 Hz |
| Typ konektora | Typ F |
| Hmotnosť a rozmery | |
|---|---|
| Šírka | 408 mm |
| Hĺbka | 276 mm |
| Výška | 72 mm |
| Hmotnosť | 35000 kg |
| Údaje o balení | |
| Veľkosť balenia | 101430 cm³ |
| Šírka balenia | 700 mm |
| Hĺbka balenia | 630 mm |
| Výška balenia | 230 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 40000 kg |
| Obsah balenia | |
| Objem nádoby na potraviny | 8000 ml |