Obľúbené kategórie
- Cena bez DPH: 0,00 €
- DPH 23%: 0,00 €
- Celkom: 0,00 €
Slovensko
| Značka: | Electrolux |
| Dostupnosť: | skladom, ihneď na odoslanie |
| Produktový kód: | 947 727 453 |
vákuový balič Čierna • Farba: Čierna, Funkcie vákuovej baličky: Vákuové zatavenie, Systém ovládania: Dotyk • Vstupné striedavé napätie: 220 - 240 V • Šírka: 595 mm, Hĺbka: 531 mm, Výška: 133 mm • Objem nádoby na potraviny: 8000 ml
1 836,62 €
vrátane DPH 23%Cez víkend sme pre Vás zlacnili väčšinu produktov. Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Farba | Čierna |
| Funkcie vákuovej baličky | Vac seal |
| Systém ovládania | Dotyk |
| On/off vypínač | |
| Sila | |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Hmotnosť a rozmery | |
|---|---|
| Šírka | 595 mm |
| Hĺbka | 531 mm |
| Výška | 133 mm |
| Hmotnosť | 35000 kg |
| Obsah balenia | |
| Objem nádoby na potraviny | 8000 ml |