Obľúbené kategórie
- Cena bez DPH: 0,00 €
- DPH 23%: 0,00 €
- Celkom: 0,00 €
Slovensko
| Značka: | Electrolux |
| Dostupnosť: | skladom, ihneď na odoslanie |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | E3T1-3ST |
Hriankovač radu Create 3 • príkon: 800 W • 7 nastavení • zberač omrviniek • funkcia ohrievania & rozmrazovania
39,69 €
vrátane DPH 23%Cez víkend sme pre Vás zlacnili väčšinu produktov. Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.

| Vlastnosti | |
|---|---|
| Počet plátkov | 2 slice(s) |
| Farba | Black,Stainless steel |
| Základný materiál | Nerezová oceľ |
| Počet slotov | 2 |
| Funkcia ohrevu | |
| Rozmrazovanie | |
| Odkladací priestor na kábel | |
| Samovyskakovací mechanizmus | |
| Tlačidlo zastavenia / zrušenie | |
| Sila | |
|---|---|
| Príkon | 800 W |
| Hmotnosť a rozmery | |
| Dĺžka šnúry | 1 m |
| Šírka | 165 mm |
| Hĺbka | 195 mm |
| Výška | 265 mm |