- Cena bez DPH: 0,00 €
- DPH 23%: 0,00 €
- Celkom: 0,00 €
Slovensko
| Značka: | Einhell |
| Dostupnosť: | skladom, ihneď na odoslanie |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | 4513812 |
100,56 €
vrátane DPH 23%Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Popis produktu:
Vrtací kladivo Einhell TE-HD 15 Li - Solo
Člen rodiny Power X-Change
3 funkce: šroubování, vrtání a vrtání s příklepem
Pneumatický příklep pro snadné vrtání i do betonu
Silný motor a kovová převodovka pro vysoký točivý moment
Univerzální sklíčidlo SDS-Plus s automatickou funkcí Slip-In
Elektronicky plynule regulovatelná rychlost pro citlivé práce
Vč. LED diody pro optimální osvícení pracovní plochy
Dodáváno bez akumulátoru a nabíječky, které je možné zakoupit samostatně
Technické parametry
Akumulátor: 18 V | Li-Ion
Otáčky: 0 - 1100 / min
Počet úderů: 0 -5700 / min
Síla úderu: 1,2 J
Max. točivý moment: 9,9 Nm
Vrtací výkon do betonu: 12 mm
Logistické informace
Délka / Výška / Šířka: 266 / 215 / 80 mm
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Farba | Black,Red |
| Mäkká rukoväť | |
| Výkon | |
| Stanovená rýchlosť | 1100 RPM |
| Energia príklepu | 1.2 J |
| Frekvencia príklepov | 5700 bpm |
| Ø vrtu do betónu (max.) | 12 cm |
| Technické detaily | |
| Systém SDS | |
| Sila | |
|---|---|
| Napájací zdroj | Batérie |
| Napätie batérie | 18 V |
| Typ batérie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Hmotnosť a rozmery | |
| Šírka | 80 mm |
| Hĺbka | 266 mm |
| Výška | 215 mm |
| Hmotnosť | 1390 kg |