Obľúbené kategórie
- Cena bez DPH: 0,00 €
- DPH 23%: 0,00 €
- Celkom: 0,00 €
Slovensko
| Značka: | Einhell |
| Dostupnosť: | skladom, ihneď na odoslanie |
| Produktový kód: | 4514260 |
SDS Plus • Typ upínacieho puzdra: SDS Plus, Farba: Čierna, Červená • Ø vrtu do betónu (max.): 2 cm, Voľnobežné otáčky (1 • stupeň): 1300 ot/min, Energia príklepu: 1,8 J • Napájací zdroj: Batérie, Napätie batérie: 18 V • Hmotnosť: 2,71 kg, Šírka balenia: 113 mm, Hĺbka balenia: 415 mm
136,26 €
vrátane DPH 23%Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Vŕtanie | |
| Vŕtanie s príklepom | |
| Typ upínacieho puzdra | SDS Plus |
| Spätný chod | |
| Nastaviteľná rýchlosť | |
| Počet rýchlostí | 1 |
| Mäkká rukoväť | |
| Farba | Black,Red |
| Vstavané svetlo | |
| Výkon | |
| Voľnobežné otáčky (1. stupeň) | 1300 RPM |
| Energia príklepu | 1.8 J |
| Počet úderov (max.) | 4750 IPM |
| Ø vrtu do betónu (max.) | 20 cm |
| Ø vrtu do ocele (max) | 13 cm |
| Priemer vŕtania do dreva (max) | 30 cm |
| Sila | |
|---|---|
| Napájací zdroj | Batérie |
| Napätie batérie | 18 V |
| Hmotnosť a rozmery | |
| Hmotnosť | 2710 kg |
| Šírka balenia | 113 mm |
| Hĺbka balenia | 415 mm |
| Výška balenia | 357 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 4100 kg |
| Obsah balenia | |
| Vrátane batérií | |