Obľúbené kategórie
- Cena bez DPH: 0,00 €
- DPH 23%: 0,00 €
- Celkom: 0,00 €
Slovensko
| Značka: | Einhell |
| Dostupnosť: | skladom, ihneď na odoslanie |
| Produktový kód: | 4326368 |
Robotická kosačka na trávu • Maximálna plocha kosenia: 1200 m² • Šírka kosenia: 18 cm • Zdroj energie: batéria • Typ batérie: Zabudovaná batéria • Napätie batérie: 18 V • Hmotnosť: 14,3 kg • Šírka balenia: 723 mm • Hĺbka balenia: 512 mm •
589,00 €
vrátane DPH 23%Cez víkend sme pre Vás zlacnili väčšinu produktov. Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Model | Robotická kosačka na trávu |
| Maximálna plocha kosenia | 1200 m² |
| Rezná šírka | 180 cm |
| Nastavenie rezacej vôle | |
| Minimálna výška rezu | 20 cm |
| Maximálna výška rezu | 60 cm |
| Vhodné pre sklon až | 35 % |
| Ergonomické ovládanie | |
| Počet koliečok | 2 wheel(s) |
| Vstavaný displej | |
| Typ displeja | LCD |
| Ochrana proti krádeži | |
| Podpora vzdialeného ovládania smartfónu | |
| Farba | Červená |
| Sila | |
|---|---|
| Napájací zdroj | Batérie |
| Typ batérie | Zabudovaná batéria |
| Napätie batérie | 18 V |
| Kapacita batérie | 5.2 Ah |
| Typ batérie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Hmotnosť a rozmery | |
| Hmotnosť | 14300 kg |
| Obsah balenia | |
| Vrátane batérií | |
| Hmotnosť a rozmery | |
| Šírka balenia | 723 mm |
| Hĺbka balenia | 512 mm |
| Výška balenia | 318 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 15800 kg |