Obraz monitoru Dahua LM22-B201S perfektně vynikne, ať už na něj koukáte z jakéhokoliv úhlu. Užijte si obnovovací frekvenci 75 Hz, detailní rozlišení Full HD, parádní kontrast 1 000 : 1 a široké pozorovací úhly 178°/178°, což se bude perfektně hodit ke skupinovému sledování filmů nebo rodinnému prohlížení fotografií z dovolené. Ještě většího pociťovaného obrazu bez vyrušování pak bude docíleno tenkými rámečky po 3 stranách.
Užijte si dokonalý komfort při sledování oblíbeného obsahu. Kontrast 1 000 : 1 a antireflexní vrstva se postarají o parádní barvy za každých okolností, zatímco režim Anti-blue light eliminuje blikání obrazu, snižuje i množství vyzařovaného škodlivého modrého světla. A v případě, že jej budete chtít připevnit k pohyblivému ramenu nebo třeba na zeď, skvěle poslouží standard VESA 75 × 75 mm.
| Obrazovka | |
|---|---|
| Uhlopriečka displeja | 21.24 cm |
| Rozlíšenie displeja | 1920 x 1080 pixels |
| Natívny pomer strán | 16:9 |
| Technológia zobrazenia | LCD |
| Dotyková obrazovka | |
| Typ HD rozlíšenia | Full HD |
| Typ panelu | IPS |
| Typ podsvietenia | LED |
| Jas displeja (typický) | 250 cd/m² |
| Odozva | 4 ms |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Kontrastný pomer (typický) | 1000:1 |
| Maximálna obnovovacia frekvencia | 75 Hz |
| Vodorovný pozorovací uhol | 178 ° |
| Zvislý pozorovací uhol | 178 ° |
| Počet farieb displeja | 16,7 miliónov farieb |
| Multimédiá | |
| Vstavané reproduktory | |
| Počet reproduktorov | 2 |
| RMS výkon | 2 W |
| Integrovaná kamera | |
| Dizajn | |
| Postavenie na trhu | Domáci |
| Farba | Čierna |
| Možnosti pripojenia | |
| Vstavaný USB hub | |
| Počet VGA portov | 1 |
| HDMI | |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Výstup pre slúchadlá | |
| Ergonómia | |
|---|---|
| VESA montáž | |
| Kompatibilné s VESA úchytom na stenu | 75 x 75 mm |
| Sila | |
| Trieda energetickej účinnosti (SDR) | E |
| Spotreba elektrickej energie | 22 W |
| Spotreba energie (v pohotovosti) | 0.5 W |
| Výstupné napätie adaptéru | 12 V |
| Typ napájania | Externé |
| Kód Európskeho registra výrobkov pre energetické označovanie (EPREL). | 1538618 |
| Prevádzkové prostredie | |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 40 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 10 - 85 % |
| Hmotnosť a rozmery | |
| Šírka (s podstavcom) | 492.7 mm |
| Hĺbka (s podstavcom) | 48.4 mm |
| Výška (s podstavcom) | 284 mm |
| hmotnosť (s podstavcom) | 2180 kg |
| Šírka skosenej hrany (strana) | 3.3 mm |
| Šírka skosenej hrany (vrch) | 3.3 mm |
| Šírka skosenej hrany (dno) | 15.2 cm |
| Údaje o balení | |
| Šírka balenia | 598 mm |
| Hĺbka balenia | 366 mm |
| Výška balenia | 99 mm |