Dahua LM22-B200S (LM22-B200S), black -
Značka: Dahua Technology
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Produktový kód: LM22-B200S
LCD monitor 54,5 cm (21.4") 1920 x 1080 px Full HD Čierna • Uhlopriečka displeja: 54,5 cm (21.4"), Rozlíšenie displeja: 1920 x 1080 px, Typ HD rozlíšenia: Full HD, Odozva: 5 ms, Natívny pomer strán: 16:9, Vodorovný pozorovací uhol: 178°, Zvislý pozorovací uhol: 178° • Vstavané reproduktory • Farba: Čierna
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Pracovní a multimediální 22" monitor od společnosti Dahua vám zajistí perfektní zážitek při každodenní práci, procházení internetu, sledování filmů i hraní her ve volném čase. S Full HD rozlišením, obnovovací frekvencí 75 Hz a technologií Anti-blue light zajistí perfektní obraz, který budete moci bez únavy sledovat dlouhé hodiny.
Dokonale ostré rozlišení a široké pozorovací úhly
Obraz monitoru Dahua LM22-B200S perfektně vynikne, ať už na něj koukáte z jakéhokoliv úhlu. Užijte si obnovovací frekvenci 75 Hz, detailní rozlišení Full HD, parádní kontrast 3 000 : 1 a široké pozorovací úhly 178°/178°, což se bude perfektně hodit ke skupinovému sledování filmů nebo rodinnému prohlížení fotografií z dovolené. Ještě většího pociťovaného obrazu bez vyrušování pak bude docíleno tenkými rámečky po 3 stranách.
Dahua LM22-B200S
Dahua LM22-B200S
 Užijte si dokonalý komfort při sledování oblíbeného obsahu. Kontrast 3 000 : 1 a antireflexní vrstva se postarají o parádní barvy za každých okolností, zatímco režim Anti-blue light eliminuje blikání obrazu, snižuje i množství vyzařovaného škodlivého modrého světla. A v případě, že jej budete chtít připevnit k pohyblivému ramenu, nebo třeba na zeď, skvěle poslouží standard VESA 75 × 75 mm.