Cisco CBS220-48P-4G-EU -
TOP
PONUKA
Doživotná záruka
Cisco CBS220-48P-4G-EU
Cisco CBS220-48P-4G-EU
Značka: Cisco
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Produktový kód: CBS220-48P-4G-EU
sieťový prepínač • Typ prepínača: Riadený • Prepínač vrstiev: L2 • Typy prepínaných ethernetových portov RJ-45: Gigabit Ethernet (10/100/1000) • Počet prepínaných ethernetových portov RJ-45: 48 • Tabuľka MAC adries: 8192 pol. • Kapacita prepínania: 104 Gbit/s • Sieťové štandardy: IEEE 802.3ab • IEEE 802.3ad • IEEE 802.3af • IEEE 802.3u • IEEE 802.3x • IEEE 802.3at • IEEE 802.3z,... • Podpora napájania po Ethernete (PoE) • Inštalácia do racku
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Tabuľka Mac adries: až 8 192 MAC adries
Zoskupenie portov: až 8 portov na skupinu
VLAN: podpora až 256 virtuálnych lokálnych sietí súčasne
Rámec Jumbo: až 9 216
PoE: Áno
Tlačidlo: Reset
LED: System, Akcie, Rýchlosť
Flash: 64 MB
CPU memory: 256 MB
Vyrovnávacia pamäť paketov: 12 Mb
Rozmery: 440 x 257 x 44 mm
Hmotnosť: 5.29 kg
Napájanie:< /span> interné 100-240 V, 50-60 Hz
Certifikácia: UL, CSA, CE, FCC, C-tick
Operačná teplota: 0 - 50°C
Skladovacia teplota: -20°C až +70°C
Prevádzková vlhkosť: 10% až 90%
Spotreba energie: 110V=52,6W; 220V=53.0W