Cisco CBS220-16T-2G -
Cisco CBS220-16T-2G
Značka: Cisco
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: Obmedzená DOŽIVOTNÁ
Produktový kód: CBS220-16T-2G-EU
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
PARAMETRY
Přepínací kapacita: 36 Gbps
Porty: 16x Gigabit ethernet RJ-45, 2x Gigabit ethernet SFP
Rámec Jumbo: až 9 216
PoE: Ne
Vyrovnávací paměť paketů: 4.1 Mb
Rozměry: 440 x 203 x 44 mm
Hmotnost: 2.48 kg
Napájení: interní 100-240 V, 50-60 Hz
Certifikace: UL, CSA, CE, FCC, C-tick
Operační teplota: 0 - 50°C
Skladovací teplota: -20°C až +70°C
Provozní vlhkost: 10% až 90%
Spotřeba energie: 110V=11,1W; 220V=11,4W