Beko DVN05320W - Elektro a domácnosť
Beko DVN05320W
Značka: Beko
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 2 roky
Produktový kód: DVN 05320W
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Hladina hluku: 49 dB
Trieda energetickej účinnosti: E
Spotreba vody na cyklus: 12,9 l
Spotreba energie na 100 cyklov: 94 kWh
Šírka: 598 mm
Hĺbka: 600 mm
Výška: 850 mm