Avacom QuickTIP 150 W (ADAC-UNV-A150W), black -
Záruka: 2 roky
Produktový kód: ADAC-UNV-A150W
napájecí adaptér • určeno k napájení notebooku • univerzální provedení s 8 konektory • plnohodnotné nahrazení adaptérů s výkonem 30–150 W a výstupním napětím 18,5–20,5 V • rozměry 170 × 67 × 40 mm •
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Vypověděl napájecí adaptér vašeho notebooku službu? Nebo byste měli rádi k dispozici jeden náhradní? V obou případech vám můžeme doporučit Avacom QuickTIP 150 W (ADAC-UNV-A150W) – univerzální adaptér, který se dá používat s většinu přenosných počítačů a herních laptopů řady oblíbených značek (např. Acer, ASUS, Compaq, Dell, Fujitsu/Siemens, Gateway, HP, LG, Lenovo, MSI, Packard Bell, Toshiba či eMachines). Zařízení totiž plnohodnotně nahrazuje adaptéry s výkonem 30–150 W a výstupním napětím 18,5–20,5 V, přičemž nabízí hned 8 různých konektorů. Stačí si tedy vybrat ten, který vyžaduje váš notebook, a můžete se pustit do práce.
Balení obsahuje:
  • Napájecí adaptér Avacom QuickTIP 150 W (ADAC-UNV-A150W)