AVACOM ADAC-DE1-A90W -
AVACOM ADAC-DE1-A90W
Značka: AVACOM
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 2 roky
Produktový kód: ADAC-DE1-A90W
Výkonný adaptér pre rýchle a spoľahlivé napájanie notebookov so vstupným napätím 18 – 20 V • Maximálny výkon 90 W • zabudovaná ochrana proti prepätiu a skratu.
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
AVACOM nabíjací adaptér
Výkonný nabíjací adaptér je určený na napájanie notebookov Dell a ďalších zariadení priamo zo siete. Je osadený 7.4 mm × 5.1 mm konektorom (19.5 V; 4.62 A; 90 W). Súčasťou balenia je napájací kábel.
Kľúčové vlastnosti:
  • výstupné napätie 18 - 20V