ASUS ROG-THOR-1200P3-GAMING -
ASUS ROG-THOR-1200P3-GAMING
Značka: ASUS
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 10 let
Produktový kód: 90YE00V2-B0NA00
ROG -THOR-1200P3-GAMING zdroj 1200 W 20+4 pin ATX ATX Čierna • Celkový príkon: 1200 W, Vstupné striedavé napätie: 100 - 240 V, Typ Power Factor Correction (PFC): Aktívny • Napájací konektor základnej dosky: 20+4 pin ATX, Dĺžka napájacieho kábla základnej dosky: 61 cm, Dĺžka napájacieho SATA kábla: 400,120 mm • Účel: PC, Formát napájacieho zdroja (PSU): ATX, Certifikácia 80PLUS: 80 PLUS Platinum • Farba: Čierna, Druh chladenia: Aktívny, Počet ventilátorov: 1 ventilátor/ventilátory • Dodávané káble: Procesor, Pcie, SATA, Peripheral (Molex)
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
ASUS ROG THOR 1200W3 GAMING
PFC Type:
Aktivní PFC
Výkon: 1200W
ATX Standard: ATX 3.1
Rozměry: 190 x 150 x 86 mm
Certifikace: 80Plus Platinum
Ochrana: OPP/OVP/UVP/SCP/OCP/OTP
AC Input range: 100-240Vac
Aura Sync: ARGB
0db technology: Podporována
Výstupní napětí DC: +3.3V +5V +12V -12V +5Vsb
Maximální zátěž: 30A 25A 100A 0.3A 3A
Kombinovaná zátěž: 125W 125W 1200W 3.6W 15W