ASUS ROG-STRIX-1200P-GAMING -
ASUS ROG-STRIX-1200P-GAMING
Značka: ASUS
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 10 let
Produktový kód: 90YE00W0-B0NA00
ROG -STRIX-1200P-GAMING zdroj 1200 W 20+4 pin ATX ATX Čierna • Celkový príkon: 1200 W, Vstupné striedavé napätie: 100 - 240 V, Typ Power Factor Correction (PFC): Aktívny • Napájací konektor základnej dosky: 20+4 pin ATX, Dĺžka napájacieho kábla základnej dosky: 61 cm, Dĺžka napájacieho SATA kábla: 120,400 mm • Účel: PC, Formát napájacieho zdroja (PSU): ATX, Certifikácia 80PLUS: 80 PLUS Platinum • Farba: Čierna, Druh chladenia: Semi-passive, Počet ventilátorov: 1 ventilátor/ventilátory • Šírka: 160 mm, Hĺbka: 150 mm, Výška: 86 mm
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Příkon
Prvky ochrany napájení: Nadměrná zátěž
Vstupní střídavé napětí: 100 - 240 V
Maximální výstupní proud (+3,3 V): 25 A
Maximální výstupní proud (+5 V): 25 A
Maximální výstupní proud (+12 V): 100 A
Kombinovaný výkon (+5 V): 130 W
Kombinovaný výkon (-12 V): 3,6 W
Kombinovaný výkon (+12 V): 1200 W
Celkový příkon: 1200 W
Maximální výstupní proud (+5 Vsb): 3 A
Maximální výstupní proud (-12 V): 0,3 A
Kombinovaný výkon (+3,3 V): 130 W
Kombinovaný výkon (+5 Vsb): 15 W
Typ Power Factor Correction (PFC): Aktivní
Vzhled
Barva: Černá
Bezpečnostní spínač: Ano
Typ chlazení: Semi-passive
Počet ventilátorů: 1 ventilátor/ventilátory
Osvětlení: Ano
Umístění větráku: Vršek
Hmotnost a rozměry
Výška: 86 mm
Hmotnost: 2,94 kg
Hloubka: 150 mm
Šířka: 160 mm
Údaje o balení
Výška balení: 108 mm
Hloubka balení: 200 mm
Šířka balení: 320 mm
Typ balení: Krabice
Možnosti připojení
Délka napájecího kabelu pro CPU: 100 cm
Počet napájecích konektorů SATA: 6
Délka napájecího kabelu základní desky: 61 cm
Délka periferního (Molex) kabelu: 400 mm
Napájecí konektory PCI Express (16 kolíků): 1
Délka napájecího kabelu pro PCI Express: 75 cm
Délka napájecího kabelu SATA: 120
Napájecí konektor základní desky: 20+4 pin ATX
Napájecí konektory PCI Express (6+2 piny): 4
Typ kabeláže: Plně modulární
Periferní (Molex) napájecí konektory (4pin): 3
CPU napájecí konektor (4+4pin): Ano