Acer Predator Helios Neo 18 AI Abyssal black (PHN18-72-994R) (NH.QVEEC.002 -
TOP
PONUKA
Značka: Acer
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Produktový kód: NH.QVEEC.002
5. generace AeroBlade™ 3D; NVIDIA G-SYNC™; PredatorSense App
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Acer Predator Helios Neo 18 AI (PHN18-72)
•5. generace AeroBlade™ 3D
•NVIDIA G-SYNC™
•PredatorSense App
•klávesa Copilot
•podsvícené logo
Operační systém: Windows 11 Home
NPU: Intel® AI Boost (až 13 TOPS)
Paměť: 2x 16GB DDR5-6400
Pevný disk: 1024GB PCIe NVMe SED SSD PMP4
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: microSD
Displej: 18" WQXGA (2560x1600) 16:10 antireflexní IPS, 240Hz, DCI-P3 100%, 500 nitů, podpora DDS
Grafická karta: NVIDIA® GeForce RTX™ 5070, 8GB GDDR7
Audio: 2x reproduktor, DTS® X: Ultra Audio; 2x mikrofon
Polohovací zařízení: Precision Touchpad
Podsvícená klávesnice: 4zónová RGB
Numerická klávesnice: ano
Web kamera: FHD IR TNR
Síť: 2,5GbE
Porty USB:
•1x USB typu C s podporou: USB 3.2 Gen 2 (až 10 Gb/s)/DisplayPort iGPU/nabíjení přes USB 5 V; 3 A/DC-in 20 V; 90/100 W
•1x USB typu C s podporou: USB 3.2 Gen 2 (až 10 Gb/s)/DisplayPort dGPU/nabíjení přes USB 5 V; 3 A/DC-in 20 V; 90/100 W
•2x USB 3.2 Gen 2
•1x USB 3.2 Gen 1
Další porty:
•1x RJ-45 (2,5G Ethernet)
•1x HDMI 2.1
•1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm)
•1x napájecí konektor
•1x bezpečnostní slot Kensington
•1x čtečka microSD karet
Baterie: 90Wh Li-ion
Napájení: 230W AC adapter