Acer Aspire 14 AI Steel Gray (A14-52M-58T2) (NX.JFVEC.002) -
Značka: Acer
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Produktový kód: NX.JFVEC.002
Notebook INTEL Core U5--226V - (2,1GHz) (maximální až 4,5GHz), 1920 × 1200 WUXGA ,SSD 512GB, bez optické mechaniky, Intel Arc Graphics 130V, Microsoft Windows 11 Home •
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Acer Aspire 14 AI (A14-52M-58T2) Copilot+
klávesa Copilot (AI) Acer Sense Operační systém: Windows 11 Home Procesor: Intel Core Ultra 5 226V (8 jader - 4P + 4LPE, 8 vláken, P-core 2,1/4,5 GHz, LPE-core 2,1/3,5 GHz, 8 MB cache) NPU: NPU Intel® AI Boost až 40 TOPS Paměť: 16GB LPDDR5X na desce Pevný disk: 512GB PCIe NVMe SSD PM4 Optická mechanika: ne Čtečka paměťových karet: ne
Displej: 14" WUXGA (1920x1200) 16:10 lesklý OLED, DCI-P3 100%/Adobe 100%, 400 nitů, podpora HDR True black 500, TÜV Low Blue/Eyesafe Grafická karta: Intel Arc 130V Audio: 2x reproduktor; 2x mikrofon Web kamera: FHD IR USB TNR
Síť: ne Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wifi 6E Intel AX211 802.11ax 2x2 + BT 5.3)
Porty USB:
2x USB Type-C™: USB4® 40Gb/s/Thunderbolt™ 4 (podpora DisplayPort přes USB-C/USB nabíjení 5V; 3A/DC-in port 20V; 100W s podporou USB-C napájení) 2x USB 3.2 Gen1 Další porty:
1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5mm) 1x HDMI 2.1 1x bezpečnostní slot Kensington Baterie: 65Wh Li-ion Napájení: 65W USB-C
Barva: šedá (Steel Gray) Materiál: hliník Rozměry: 318,9x225,1x16,9mm Hmotnost: cca 1,4kg