Thermaltake Smart SE 730W SPS-730MPCBEU (730W; Aktivní; 140mm) -
Značka: Thermaltake
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Produktový kód: SPS-730MPCBEU
zdroj 730 W 20+4 pin ATX ATX Čierna • Celkový príkon: 730 W, Vstupné striedavé napätie: 200 - 240 V, Výkonová špička: 830 W • Napájací konektor základnej dosky: 20+4 pin ATX • Účel: PC, Formát napájacieho zdroja (PSU): ATX, Stredná doba medzi poruchami (MTBF): 100000 h • Farba: Čierna, Druh chladenia: Aktívny, Priemer ventilátora: 14 cm • Šírka: 150 mm, Hĺbka: 160 mm, Výška: 86 mm
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
zdroj 730 W 20+4 pin ATX ATX Čierna
• Celkový príkon: 730 W, Vstupné striedavé napätie: 200 - 240 V, Výkonová špička: 830 W
• Napájací konektor základnej dosky: 20+4 pin ATX
• Účel: PC, Formát napájacieho zdroja (PSU): ATX, Stredná doba medzi poruchami (MTBF): 100000 h
• Farba: Čierna, Druh chladenia: Aktívny, Priemer ventilátora: 14 cm
• Šírka: 150 mm, Hĺbka: 160 mm, Výška: 86 mm