Zasilacz awaryjny UPS Line-Ineractive LCD, 1500VA/900W, 2x12V/9Ah, AVR, 4xSCHUKO, USB, RS232, RJ45 -
Značka: Digitus
Dostupnosť: nie je skladom
Záruka: 2 roky
Produktový kód: DN-170075
UPS Line-Interactive 1,5 kVA 900 W 4 AC zásuvky/AC zásuviek • Topológia UPS: Line-Interactive, Výstupná kapacita (VA): 1,5 kVA, Výstupný výkon: 900 W • Typy zásuvky pre napájanie zo siete: Typ E / F, Zástrčka: Typ F, Počet zásuviek: 4 AC zásuvky/AC zásuviek • Kapacita batérie: 9 Ah, Napätie batérie: 12 V, Čas nabíjania batérie (90%): 6 h • Formát: Tower, Farba: Čierna, Typ displeja: LCD • Šírka: 158 mm, Hĺbka: 380 mm, Výška: 198 mm
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
UPS Line-Interactive 1,5 kVA 900 W 4 AC zásuvky/AC zásuviek
• Topológia UPS: Line-Interactive, Výstupná kapacita (VA): 1,5 kVA, Výstupný výkon: 900 W
• Kapacita batérie: 9 Ah, Napätie batérie: 12 V, Čas nabíjania batérie (90%): 6 h
• Formát: Tower, Farba: Čierna, Typ displeja: LCD
• Šírka: 158 mm, Hĺbka: 380 mm, Výška: 198 mm