| Produktový kód: | ZM650-GVII |
Kvalitní napájecí zdroj s maximálním výkonem 650 W • aktivní PFC • tichý 120 mm ventilátor • ochrana proti přepětí • podpětí • zkratu a přehřátí • konektory: 1x 20+4-pin • 1x 4+4-pin • 2x 6+2-pin • 5x SATA • 3x molex • 1x FDD. •
vrátane DPH 23%Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
| Sila | |
|---|---|
| Celkový príkon | 650 W |
| Vstupné striedavé napätie | 200 - 240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 - 60 Hz |
| Vstupný prúd | 6 A |
| Faktor sily | 99 |
| Typ Power Factor Correction (PFC) | Aktívny |
| Kombinovaný výkon (+3,3 V) | 110 W |
| Kombinovaný výkon (+12 V) | 648 W |
| Kombinovaný výkon (+5 V) | 110 W |
| Kombinovaný výkon (-12 V) | 3.6 W |
| Kombinovaný výkon (+5 Vsb) | 12.5 W |
| Maximálny výstupný prúd (+3,3 V) | 20 A |
| Maximálny výstupný prúd (+12 V) | 54 A |
| Maximálny výstupný prúd (+5 V) | 18 A |
| Maximálny výstupný prúd (-12 V) | 0.3 A |
| Maximálny výstupný prúd (+5 Vsb) | 2.5 A |
| Efektivita | 88 % |
| Prvky ochrany napájania | Over current,Over power,Over voltage,Short circuit,Under voltage |
| Možnosti pripojenia | |
| Napájací konektor základnej dosky | 20+4 pin ATX |
| Dĺžka napájacieho kábla základnej dosky | 550 cm |
| Počet SATA napájacích konektorov | 2 |
| Dĺžka napájacieho SATA kábla | 400 mm |
| Periférne molex napájacie konektory (4-pin) | 1 |
| Molex napájací kábel | 400 mm |
| Napájacie konektory PCI Express (6 +2 piny) | 2 |
| Dĺžka napájacieho kábla pre PCI Express | 500 cm |
| CPU napájací konektor (4 +4 pin) | |
| Dĺžka napájacieho kábla pre CPU | 650 cm |
| ATX konektor napájania (20 +4 pin) | |
| PCI Express konektor | |
| Typ kabeláže | Nemodulárny |
| Výkon | |
|---|---|
| Účel | PC |
| Formát napájacieho zdroja (PSU) | ATX |
| Certifikácia 80PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Podporované formáty základnej dosky | ATX,Micro ATX,Mini-ATX |
| Úroveň hluku | 36.3 dB |
| Typ ložiska | FDB |
| Stredná doba medzi poruchami (MTBF) | 100000 h |
| Bezpečnosť | CB, CE, KC, EAC, RoHS |
| Certifikácia | 80 Plus, CB, CE, KC, EAC, RoHS |
| Krajina pôvodu | Čína |
| Dizajn | |
| Farba | Čierna |
| Druh chladenia | Aktívny |
| Priemer ventilátora | 120 cm |
| Počet ventilátorov | 1 fan(s) |
| Umiestnenie ventilátora | Vršok |
| On/off vypínač | |
| Prevádzkové prostredie | |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 40 °C |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -40 - 70 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 5 - 85 % |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní | 5 - 95 % |
| Obsah balenia | |
| Dodávané káble | AC,CPU,PCIe,Peripheral (Molex),SATA |
| Hmotnosť a rozmery | |
| Šírka | 140 mm |
| Hĺbka | 150 mm |
| Výška | 86 mm |
| Hmotnosť | 2010 kg |
| Údaje o balení | |
| Šírka balenia | 180 mm |
| Hĺbka balenia | 280 mm |
| Výška balenia | 100 mm |