Yeelight Ultra Slim Smart Ceiling Light C2201C400 - Elektro a domácnosť
Yeelight Ultra Slim Smart Ceiling Light C2201C400
Značka: Yeelight
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 2 roky
Produktový kód: YLXDD-0034
Inteligentné stropné svetlo Wi-Fi 40 W • Model: Inteligentné stropné svetlo, Rozhranie: Wi-Fi, Farba: Biela • Podpora aplikácií: Yeelight App • Vstupné napätie: 220 V, Frekvencia vstupného striedavého napätia: 50 Hz • Typ balenia: Box • Množstvo v balení: 1 kusov
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Velice minimalistické, ultratenké stropní svítidlo Yeelight Ultra Slim Smart Ceiling Light potěší každého milovníka barev! Přeneste do vaší domácnosti hravou a radostnou atmosféru. Chytré svítidlo má tenké tělo pouhých 25 mm, takže na stropě působí nenápadně, avšak dokáže vykouzlit nádherné efekty.