Yale Sejf na klíče Yale Y500/187/1 depozit -
Značka: Yale
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 2 roky
Produktový kód: Y500/187/1
trezor • Typ zámku: Zámok na heslo • Šírka: 130 mm, Hĺbka: 187 mm, Výška: 39 mm
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%