Yale Guest Medium YSG/250/DB2 - Mobily a Tablety
Yale Guest Medium YSG/250/DB2
Značka: Yale
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 2 roky
Produktový kód: YSG/250/DB2
trezor Voľne stojaci trezor 16 L Oceľ Čierna • Model: Voľne stojaci trezor, Farba: Čierna, Typ zámku: Zámok na heslo • Typ zdroja: Batérie, Typ batérie: AAA • Šírka: 350 mm, Hĺbka: 250 mm, Výška: 250 mm • Hmotnosť vrátane balenia: 6,3 kg • Počet kľúčov v balení: 2 kusov
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Vlastnosti
Vestavěný displej: Ano
Kapacita: 16 l
Materiál: Ocel
Typ zámku: Kombinační zámek
Způsob uchycení: Podlaha/zeď
Model: Volně stojící trezor
Uzamykání: Ano
Nejlepší použití: Passport, Drobná elektronika, Náramkové hodinky
Počet západek: 2
Množství: 1
Barva: Černá
Příkon
Počet baterií: 4
Typ baterie: AAA
Typ zdroje: Baterie
Hmotnost a rozměry
Vnitřní rozměry (š x h x v): 347 x 187 x 247 mm
Výška: 250 mm
Šířka: 350 mm
Hloubka: 250 mm
Hmotnost: 5,8 kg
Tloušťka dveří: 3 mm
Tloušťka bočnice: 1 mm