Samsung pro Frame (VG-SCFA43WTBXC -
Značka: Samsung
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Produktový kód: VG-SCFA43WTB/XC
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Uložte svůj chytrý televizor Samsung do elegantního rámečku, který mu dodá luxusní vzhled i potřebnou ochranu proti rozbití. Rám je speciálně určený pro televizory s úhlopříčkou 43". Má rovné provedení, které působí moderně a zajistí, že váš přístroj bude vypadat, jako by na stěně visel zarámovaný obraz. Díky praktickému provedení vám jeho instalace na televizi zabere pouze několik málo minut, vše zvládnete pohodlně sami bez cizí pomoci.
Nádherný vzhled
Rovné provedení
V závislosti na konkrétním modelu vašeho televizoru z produktové řady Frame si vyberte mezi rovným nebo zkoseným designem rámu. Rovný design je určený pro modely Frame TV s úhlopříčkou v rozpětí 43–75". Zkosený rámeček sedí na Frame televizory s úhlopříčkou 55" nebo 65".