Viking GaN Pro 200 W (VCH200PD), black - Elektro a domácnosť
Viking GaN Pro 200 W (VCH200PD), black
Značka:
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 2 roky
Produktový kód: VCH200PD
nabíječka do sítě • 3× USB-C a 2× USB-A výstup • max. nabíjecí výkon 200 W • funkce Power Delivery 3.0 (max. 100 W) a Qualcomm Quick Charge 3.0 (max. 18 W) • výstupní napětí až 5 A • přehledný barevný displej • praktický stojan součástí balení •
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Mějte všechna svá zařízení nabitá a připravená, ať už se vydáte kamkoliv. Nabíječka do sítě Viking GaN Pro přináší revoluční sílu nabíjení s maximálním celkovým výkonem až 200 W, která poskytne novou nálož energie pro váš notebook, mobilní telefon, fotoaparát, bezdrátová sluchátka, tablety a další zařízení. Využívá pokročilou technologii GaN (Gallium Nitride), která přinese dosud nezažitý výkon a podporuje technologie rychlého nabíjení Power Delivery 3.0 a Qualcomm Quick Charge 3.0.
Se 3 výstupy USB-C s podporou technologie Power Delivery (maximální výkon 100 W) a dvěma USB-A s Quick Charge (18 W maximálně) tato nabíječka pohodlně dodá energii až 5 zařízením současně, a to s maximálním výkonem až 200 W. Rozložení nabíjecího výkonu podle počtu využitých výstupu pak zvládnou pokročilé algoritmy tak, aby nabíjení bylo snadné a maximálně efektivní. Jeho stav, včetně jednotlivých proudů a napětí, pak můžete sledovat na přehledném barevném displeji.
Dodejte energii všem svým zařízením s nabíječkou do sítě Viking GaN Pro, přinášející 5 výstupů a celkový výkon až 200 W. S podporou moderních standardů rychlého nabíjení Power Delivery 3.0 a Quick Charge 3.0. Stav nabíjení pak můžete zkontrolovat na barevném LED displeji.