Victron Energy BlueSolar MPPT 75/15 (SCC110015060R) - PC príslušenstvo
Záruka 5 let
Victron Energy BlueSolar MPPT 75/15 (SCC110015060R)
Značka: Victron Energy
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 5 let
Produktový kód: SCC110015060R
Regulátor dobíjení k solárnímu panelu • Šířka: 113 mm • Hloubka: 47 mm • Výška: 100 mm •
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%