UBNT PBE-M5-300 anténa - Elektro a domácnosť
UBNT PBE-M5-300 anténa
Značka: Ubiquiti
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 2 roky
Produktový kód: PBE-M5-300
Kompletná vonkajšia jednotka pre bezdrôtové siete v pásme 5GHz • Obsahuje 22dBi MIMO 2x2 anténu s integrovaným WiFi 802.11n • Vhodná predovšetkým pre PTP spoje • Technológia AirMax TDMA pre vysoké rýchlosti a nízke latencie • 560MHz procesor • 64MB RAM • AirOS • PoE napájanie • LAN
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
UBNT PowerBeam M5, anténa 300mm
PŘEHLED
PowerBeam vychází z dřívější velmi úspěšné řady produktů NanoBridge. Nově obsahuje výkonější hardware a chytřejší konstrukci. Konstrukce byla maximálně zjednodušena, instalace v terénu je nyní rychlejší a pohodlnější, pro zajímavost bych zmínil tlačítko pro uvolnění hlavní jednotky (zářiče) což byl problém u starší generace. Uvnitř PowerBeamu se nachází výkonný MIPS procesor Atheros 74KC s frekvencí 560MHz, kterému sekunduje 64MB operační paměti typu DDR2 a 8MB Flash paměť. Síťový port podporuje 10/100 Ethernet a lze po něm jednotku napájet pasivním PoE 24V/0,5A (aktivní PoE dle 802.3af není podporováno). Teoretická maximální propustnost jednotky je 300Mbit (MCS15, 802.11n, 2x2MIMO, při šířce kanálu 40MHz).
SPECIFIKACE
Frekvence (MHz)
Normy
• 802.11a/n
Maximální přenosová rychlost
• 300 Mbps
LAN port
• 1x RJ45 10/100 Mbps
Napájení
• 12 - 24V (pouze PoE)
Bezdrátové operační módy
• AP, Client, WDS
Operační módy
• Bridge, NAT
DHCP server / client
• Ano / Ano
Výstup na externí anténu
• Ne
Ostatní výstupy
Šifrování
• pouze WPA2
Minimální citlivost
• -96
Provozní teplota
• -40 až 70 °C
Regulace výkonu
• Ano
Max. výstupní výkon
• 23dBm
Počet antén
• 1(duální)
Vyzařovací úhel H / V
• 8° / 8°
Zisk antény
• 22dBi
AirMAX
• Ano
Chipset
• Atheros
Procesor
• MIPS 74KC, 550 MHz