UBNT EdgeSwitch ES-24-250W konfigurovateľný switch 24 portov, PoE - Dielňa a Hobby
UBNT EdgeSwitch ES-24-250W konfigurovateľný switch 24 portov, PoE
Značka: Ubiquiti
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 2 roky
Produktový kód: ES-24-250W
24x POE port switch; Podpora CLI (command-line-interface); Maximálna spotreba energie 250 W
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
• 24x POE port switch
• Podpora CLI (command-line-interface)
• Maximálna spotreba energie 250 W
• Celková priepustnosť 26 Gbps
• Podpora virtuálnych sietí VLAN
• Výkonné prepínanie aj pre náročné aplikácie
EdgeSwitch ES-24-250W
Nový rad produktov EdgeMAX tvorí gigabitový manažment PoE+ switcha. Vyznačujú sa vysokým výkonní (26/70Gbps non-blocking throughput) spolu s pokročilými L2/L3 funkciami. K dispozícii je inteligentný PoE. V predvolenom stave je aktívny PoE podľa 802.3af/at, v prípade nutnosti pasívneho PoE (24V) je možné manuálne nakonfigurovať (ON/OFF 24V na každý port). K dispozícii sú taktiež SFP sloty pre pripojenie k chrbticovej sieti. 24 portová verzia ponúka dva porty 1Gbps SFP a 48portová verzia k tomu pridáva navyše dva SFP+ sloty (10Gbps). Konfiguráciu je možné vykonávať štandardne cez webový prehliadač, prostredie je veľmi užívateľsky prívetivé a intuitívne. Pre pokročilých užívateľov je taktiež k dispozícii CLI (command-line-interface) cez telnet alebo zabezpečené SSH.
Maximálny výkon PoE+ je 34,2W/port, v prípade pasívneho PoE je to 17W. b>
Technické špecifikácie:
Dimensions 485.04 x 44.45 x 285.6 mm (19.1 x 1.75 x 11.24")
Weight 3.7 kg (8.16 lb)
Total Non-Blocking Throughput 26 Gbps
Max. Power Consumption ES-24-250W : 250W
Power Method 100-240 VAC/50-60 Hz, Universal Input
Power Supply ES-24-250W - AC/DC, Internal, 250W DC
LEDs Per Port
RJ45 Data Ports
SFP Data Ports
PoE, Speed/Link/Activity
Speed/Link/Activity
Networking Interfaces (24) 10/100/1000 Mbps RJ45 Ethernet Ports
(2) 1 Gbps SFP Ethernet Ports
Management Interface Ethernet In/Out Band
Certifications CE, FCC, IC
Rackmount Yes, 1U High
ESD/EMP Protection Air: ±24 kV, Contact: ±24 kV
Operating Temperature -5 až 40 ° C (23 až 104 ° F)
Operating Humidity 5 to 95% Noncondensing
Shock and Vibration ETSI300-019-1.4 Standard
PoE Per Port
PoE Interfaces POE+ IEEE 802.3af/at (Pins 1, 2+; 3, 6-)
24VDC Passive PoE (Pins 4, 5+; 7, 8-)
Max. PoE+ Wattage per Port by PSE 34.2W
Voltage Range 802.3at Mode 50-57V
Max. Passive PoE Wattage per Port 17W
24V Passive PoE Voltage Range 20-27V