Ubiquiti Networks EP-54V-150W -
Ubiquiti Networks EP-54V-150W
Značka: Ubiquiti
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 2 roky
Produktový kód: EP-54V-150W
príslušenstvo k rozbočovačom Zdroj • Typ produktu: Zdroj, Farba: Čierna, Certifikácia: CE, FCC, IC • Celkový príkon: 150 W, Vstupné striedavé napätie: 100 - 240 V, Frekvencia vstupného striedavého napätia: 50 - 60 Hz • Šírka: 299,8 mm, Hĺbka: 286,9 mm, Výška: 42,5 mm
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
EdgePower EP-54V-150W
Edgepower je výkonné rackmount napájecí řešení s webovým managementem vhodné pro napájení EdgePoint routerů a switchů. EdgePower obsahuje 2 šachty pro modulární napájecí zdroje, které lze pomocí managementu sloučit (max. výkon 300W) nebo automaticky zálohovat (max. výkon 150W). Napájecí zdroje jsou typu hot-swap a je možné je vyměnit za chodu.
EP-54V-150W je v základu dodáván s jednou obsazenou šachtou se vstupem na 230V s maximálním výstupním výkonem 150W, úchyty do racku a potřebnými šroubky.