Ubiquiti POE-24-30W-G-WH - Starostlivosť o deti, zábava, hry a hračky
Ubiquiti POE-24-30W-G-WH
Značka: Ubiquiti
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 2 roky
Produktový kód: POE-24-30W-G-WH
PoE adaptér Gigabit Ethernet 24 V • Typ rozhrania Ethernetu: Gigabit Ethernet, Prenosová rýchlosť Ethernet LAN: 10,100,1000 Mbit/s • Farba: Biela • Napájanie po Ethernetu (PoE): 24 V, Výstupný výkon: 30 W, Vstupné napätie: 100 - 240 V • Certifikácia: CE, FCC, IC, UL • Šírka: 94 mm, Hĺbka: 60 mm, Výška: 33 mm
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
PoE adaptér Gigabit Ethernet 24 V
• Typ rozhrania Ethernetu: Gigabit Ethernet, Prenosová rýchlosť Ethernet LAN: 10,100,1000 Mbit/s
• Farba: Biela
• Napájanie po Ethernetu (PoE): 24 V, Výstupný výkon: 30 W, Vstupné napätie: 100 - 240 V
• Certifikácia: CE, FCC, IC, UL
• Šírka: 94 mm, Hĺbka: 60 mm, Výška: 33 mm