Ubiquiti POE-24-24W-G-WH -
Ubiquiti POE-24-24W-G-WH
Značka: Ubiquiti
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 2 roky
Produktový kód: POE-24-24W-G-WH
Stabilizovaný PoE adaptér • Uzemnený • Výstupné napätie 24 V a max • Prúd 1 A • Výstupný výkon je 24 W • Rozhranie: 1 x gigabitový ethernetový port
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Velmi kvalitní, stabilizovaný PoE napájecí adaptér s uzemněním, indikační LED a výstupním napětím 24V a max.proudem 1A. Maximální výstupní výkon je 24W. Tento model disponuje Gigabitovým ethernetovým portem.
Technické parametry
Konektory a rozhraní
Rychlost ethernetu [Mbps]:10/100/1000
Gigabit LAN:Ano
Napájení
Vstupní napětí [V]:230V AC