Ubiquiti Networks PBE-5AC-620 - PC príslušenstvo
Ubiquiti Networks PBE-5AC-620
Značka: Ubiquiti
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 2 roky
Produktový kód: PBE-5AC-620
most / opakovač 1000 Mbit / s • Maximálna prenosová rýchlosť: 1000 Mbit / s • Úroveň zisku antény (max): 29 dBi • Frekvenčné pásmo: 5 GHz • LED indikátory: LAN • výkon • WLAN • Vnútorná pamäť: 136 MB • Spotreba elektrickej energie: 8,5 W
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
UBNT PowerBeam 5 AC 620mm 29dbi Gb LAN
PŘEHLED
PBE-5AC-620 je vhodné zařízení pro PtP spoje se ziskem antény 29dBi z ACčkové řady, která doshauje velice vysokých přenosových rychlostí a stabilního spojení i v zarušeném prostředí. Jednotka je kompatibilní jen s dalšími produkty airMAX AC a je určena pro venkovní použití. Díky možnému nastavení šířky kanálu 10/20/30/40/50/60 a 80MHz lze při použití 256QAM dosáhnout reálné propustnosti až 450Mbps+...
Uvnitř PowerBeamu se nachází výkonný MIPS procesor Atheros 74KC s frekvencí 720MHz, kterému sekunduje 128MB operační paměti typu DDR2 a 16MB Flash paměť. Síťový port podporuje 10/100/1000 Ethernet a lze po něm jednotku napájet pasivním Gigabit PoE 24V/0,5A adaptérem, které je součástí balení (aktivní PoE dle 802.3af není podporováno).
Obsah balení
•Zařízení
•Parabola
•PoE napájecí zdroj
•Napájecí kabel
•Plastová část pro uchycení zářiče
•Držák
TECHNICKÁ SPECIFIKACE
Bezdrátové vlastnosti
Bezdrátové frekvence [GHz]
•5
Počet vestavěných antén
•2
Přenosová rychlost WiFi - 5GHz [Mb/s]
•867
Šifrování
•WPA2 AES
Typ antény
•Vestavěná
Vysílací výkon 5GHz [dBm]
•24
WiFi standardy
•airMAX ac
Zisk antény [dBi]
•29
Fyzické charakteristiky
Hloubka [mm]
•386
Hmotnost [g]
•6400
Provozní teplota [°C]
•-40 až 70
Šířka [mm]
•620
Tlačítka
•Reset
Venkovní použití
•Ano
Výška [mm]
•620
Hardware
CPU
•Atheros MIPS 74KC
Frekvence CPU [MHz]
•720
Velikost operační paměti [MB]
•128
Konektory a rozhraní
Gigabit LAN
•Ano
Počet LAN portů
•1
Rychlosti LAN
•(1) 10/100/1000Mbps
Napájení
Max. spotřeba energie [W]
•8,5
Napájení přes PoE
•20 .. 26V DC