Triton RKA-10-AS5-CAX-X1, 10U/5U, 460mm -
Značka: Triton
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 2 roky
Produktový kód: RKA-10-AS5-CAX-X1
Rozvádzač pre 10" a 19" komponenty • vhodné pre riešenia SOHO • dvere s bezpečnostným sklom • zámok • krytie IP30 • Odporúčané zaťaženie: 20 kg • Rozmery: 570 x 270 x 460 mm. •
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Rozvádzač série "RKA" ponúka možnosť inštalácie 10" zariadení horizontálne alebo 19" vertikálne. Pri rozširovaní siete nie je potrebné meniť infastruktúru, stačí prepájať existujúcu kabeláž na nové zariadenia a patch panely. To z neho robí ideálny rozvádzač pre malé a stredné inštalácie (SOHO riešenia).
Vysokopevnostná konštrukcia
Prístup je chránený zámkom
Zámok na dverách bezpečne uzatvára vnútro skrine a chráni nainštalované zariadenie. Dvere skrine sú štandardne celosklenené. Montážny rám 10"/19" možno vo vnútri skrine hĺbkovo nastaviť vo vopred definovaných polohách. Vstupy pre káble sú k dispozícii v hornej, dolnej a zadnej časti skrine a sú zakryté vylamovacími zátkami.
Rozmery: 570 x 270 x 460 mm.