Triton RAB-UP-450-H4, 19", 1U/450mm - Televízie, Video & Audio
Triton RAB-UP-450-H4, 19", 1U/450mm
Značka: Triton
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 2 roky
Produktový kód: RAB-UP-450-H4
Farba: Čierna, Maximálna váha (kapacita): 150 kg • Hĺbka: 450 mm
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Jedná se o 19" (standardizovaná šířka 482.6mm) perforovanou 1U polici s maximální nosností 150 kg. Hloubka police činí 450 mm.