Thermaltake SFX-850AH8FKG - Dielňa a Hobby
Záruka 7 let
Thermaltake SFX-850AH8FKG
Thermaltake SFX-850AH8FKG
Značka: Thermaltake
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 7 let
Produktový kód: PS-STP-0850FNFAGE-1
napájací zdroj 850 W 24-pin ATX čierny • Celková spotreba energie: 850 W • Vstupné striedavé napätie: 100 - 240 V • Frekvencia vstupného striedavého napätia: 50 - 60 Hz • Napájací konektor základnej dosky: 24-pinový ATX • Dĺžka napájacieho kábla základnej dosky: 30 cm • Dĺžka napájacieho kábla SATA: 150,300 mm • Určenie: PC/server • Formát PSU: SFX • Certifikácia 80PLUS: 80 PLUS Gold • Farba: čierna • Typ chladenia: Aktívne • Priemer ventilátora: 9,2 cm • Dodávané káble: 1: AC • Procesor • PCIe • Periférny (Molex) • SATA •
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
napájací zdroj 850 W 24-pin ATX čierny
• Celková spotreba energie: 850 W
• Vstupné striedavé napätie: 100 - 240 V
• Frekvencia vstupného striedavého napätia: 50 - 60 Hz
• Napájací konektor základnej dosky: 24-pinový ATX
• Dĺžka napájacieho kábla základnej dosky: 30 cm
• Dĺžka napájacieho kábla SATA: 150,300 mm