Thermaltake SFX-1000AH2FKG 1000 W 24-pin ATX SFX-L - Starostlivosť o deti, zábava, hry a hračky
Záruka 7 let
Thermaltake SFX-1000AH2FKG 1000 W 24-pin ATX SFX-L
Značka: Thermaltake
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 7 let
Produktový kód: PS-STP-1000FNFAGE-1
napájací zdroj 1000 W 24-pin ATX SFX-L Black • Celková spotreba energie: 1000 W • Vstupné striedavé napätie: 100 - 240 V • Frekvencia vstupného striedavého napätia: 50 - 60 Hz • Napájací konektor základnej dosky: 24-pinový ATX • Dĺžka napájacieho kábla základnej dosky: 30 cm • Dĺžka napájacieho kábla SATA: 150,300 mm • Určenie: PC/server • Formát zdroja napájania: SFX-L • Certifikácia 80PLUS: 80 PLUS Gold • Farba: čierna • Typ chladenia: Aktívne • Priemer ventilátora: 12 cm • Cables supplied: AC • Procesor • PCIe • Periférny (Molex) • SATA •
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
napájací zdroj 1000 W 24-pin ATX SFX-L Black
• Celková spotreba energie: 1000 W
• Vstupné striedavé napätie: 100 - 240 V
• Frekvencia vstupného striedavého napätia: 50 - 60 Hz
• Napájací konektor základnej dosky: 24-pinový ATX
• Dĺžka napájacieho kábla základnej dosky: 30 cm
• Dĺžka napájacieho kábla SATA: 150,300 mm