| Produktový kód: | TEF1109P-8-63W |
Nespravované Fast Ethernet (10/100) Podpora napájania cez Ethernet (PoE) Čierna • Typ prepínača: Nespravované • Typy RJ-45 Ethernet portov: Fast Ethernet (10/100), Počet RJ-45 Ethernet portov: 9 • Tabuľka MAC adries: 4000 položky, Limit prepínania: 1,8 Gbit/s • Sieťový štandard: IEEE 802.3, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x • Jednosmerné vstupné napätie: 51 V • Podpora napájania cez Ethernet (PoE) • Inštalácia do Racku
vrátane DPH 23%Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Tenda TEF1009P-8-63W přepíná data pomocí 9ti portů RJ45 s přenosovou rychlostí 10/100 Mb/s s automatickou detekcí rychlosti. Jeden port slouží pro Uplink a 8 PoE portů podporuje PoE 802.3af a 802.3at. Ochrana proti přepětí 6kV. Podpora přepojování uzlů v módu Store-and-Forward. Full-duplex kontrola toku 802.3x, half-duplex kontrola toku v režimu Back-Pressure. Maximální propustnost 1,8 Gb/s. Balení obsahuje magnetické držáky. Switch je napájen externím zdrojem který je součástí balení.
Tenda TEF1109P-8-63W je vhodná jak do menších a středních firem, tak i do domácností.
Tenda TEF1109P-8-63W obsahuje přepínač pro výběr dvou režimů: Default mode / Extend mode.
Napájení portů pomocí PoE 802.3af (15,4W) a 802.3at (30W). Max. celkem 58 Wattů na 8 PoE portů, příklad využití:
| Funkcie manažmentu | |
|---|---|
| Typ prepínača | Nespravované |
| Možnosti pripojenia | |
| Počet RJ-45 Ethernet portov | 9 |
| Typy RJ-45 Ethernet portov | Fast Ethernet (10/100) |
| Siete | |
| Sieťový štandard | IEEE 802.3,IEEE 802.3af,IEEE 802.3at,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x |
| Podpora 10G | |
| Podpora VLAN | |
| Prenos dát | |
| Tabuľka MAC adries | 4000 entries |
| Limit prepínania | 1.8 Gbit/s |
| Dizajn | |
| Inštalácia do Racku | |
| Farba | Čierna |
| LED indikátory | Activity,Link,PoE,Power |
| Certifikácia | 3C, FCC, CE, ROHS |
| Výkon | |
| Stredná doba medzi poruchami (MTBF) | 50000 h |
| Sila | |
| Vstupné striedavé napätie | 100 - 240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 - 60 Hz |
| Jednosmerné vstupné napätie | 51 V |
| Vstupný prúd | 1.25 A |
| Spotreba energie (max) | 63 W |
| Ochrana proti prepätiu | |
| Ochrana proti prepätiu | 6 kV |
| Napájanie cez sieť (PoE) | |
|---|---|
| Podpora napájania cez Ethernet (PoE) | |
| Power over Ethernet Plus ( PoE + ) porty | 8 |
| Power over Ethernet (PoE) výkon na port | 30 W |
| Celkový PoE rozpočet | 58 W |
| Prevádzkové prostredie | |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 40 °C |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -40 - 70 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 10 - 90 % |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní | 5 - 90 % |
| Hmotnosť a rozmery | |
| Šírka | 177.5 mm |
| Hĺbka | 104 mm |
| Výška | 26 mm |