Tenda TEF1105P-4-63W -
Tenda TEF1105P-4-63W
Značka: Tenda
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 2 roky
Produktový kód: TEF1105P-4-63W
Switch • 5 portov • 8jadrové napájanie • 10/100 Mb/s
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Tenda TEF1005P-4-63W přepíná data pomocí 5ti portů RJ45 s přenosovou rychlostí 10/100 Mb/s s automatickou detekcí rychlosti. Jeden port slouží pro Uplink a 4 PoE porty podporují PoE 802.3af a 802.3at. Switch podporuje stabilní 8 jádrové PoE napájení, ochrana proti přepětí 6kV. Podpora přepojování uzlů v módu Store-and-Forward. Full-duplex kontrola toku 802.3x, half-duplex kontrola toku v režimu Back-Pressure.
TEF1105P-4-63W je vhodná jak do menších a středních firem, tak i do domácností.
Přepínač Default/Extend mode
Tenda TEF1105P-4-63W obsahuje přepínač pro výběr dvou režimů: Default mode / Extend mode.
Možnosti napájení PoE - Power over Ethernet
Napájení portů pomocí PoE 802.3af (15,4W) a 802.3at (30W). Max. celkem 63 Wattů na 4 PoE porty, příklad využití:
4 porty, každý 15,4 W(PoE 802.3af)
2 porty, každý 30 W(PoE 802.3at)
1port 30W Venkovní IP kamera + 1 port 20W Access Point + 1 port 10W vnitřní IP kamera + 1 port 5W IP telefon
Vždy celkem max. 63 W