Synology HAT5300-12T, 3.5” - 12TB - Elektro a domácnosť
Záruka 5 let
Synology HAT5300-12T, 3.5” - 12TB
Značka: Synology
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 5 let
Produktový kód: HAT5300-12T
Vysokokvalitný pevný disk podnikovej triedy pre systémy Synology • Kapacita 12 TB • Formát 3,5" • Rozhranie SATA 6 Gb/s • Rýchlosť prenosu dát až 242 MiB/s • Vyrovnávacia pamäť 256 MiB • Rýchlosť otáčania 7200 otáčok za minútu
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
3,5" pevný disk SATA HAT5300 VLASTNOSTI - Spoľahlivosť a odolnosť v podnikovom prostredí: pre náročné prostredia s nepretržitou prevádzkou, dimenzovaný na MTTF 2,5 milióna hodín a pracovné zaťaženie do 550 TB ročne - Technológia Persistent Write Cache: Minimalizuje pravdepodobnosť poškodenia dát v prípade náhleho výpadku napájania - Lepšie spolu : Optimalizácie firmvéru a systému DiskStation Manager (DSM) zvyšujú výkon sekvenčného čítania na viacerých klientoch až o 23 %- Jednotná aktualizácia: Aktualizácie firmvéru prebiehajú automaticky spolu s aktualizáciami DSM - znižujú počet potrebných relácií údržby- Pre Synology, od Synology: Maximálna spoľahlivosť systémov Synology je zaručená dôkladným overovaním a testovaním až na 300 000 hodín
TECHNICKÉ VLASTNOSTI Kapacita: 12 TB Veľkosť: 3,5" Rozhranie: SATA 6 Gb/s Veľkosť sektora: 512e Rýchlosť: 7200 otáčok za minútu Rýchlosť rozhrania: 6,0 Gb/s, 3,0 Gb/s, 1,5 Gb/s Veľkosť vyrovnávacej pamäte: 256 MB Maximálna dlhodobá prenosová rýchlosť: 242 MiB/s Stredná doba do poruchy: 2 500 000 hodín Pracovná hodnota úložiska: Záruka: 5 rokov Rozmery (V x Š x H): 26,1 mm x 101,85 mm x 147 mm Hmotnosť: 720 g Certifikáty: CE, RCM, BSMI, KC, EAC, UL, TUV, CSA, ICES, RoHS Napájacie napätie: 12 V (±10 %) / 5 V (+10/-7 %) Prevádzková teplota: 0 °C až 60 °C