Supermicro SuperChassis 813MFTQC-350CB2 - PC a Notebooky
Supermicro SuperChassis 813MFTQC-350CB2
Značka: Supermicro
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Produktový kód: CSE-813MFTQC-350CB2
Skriňa Čierna 350 W • Formát: Skriňa, Model: Server, Farba: Čierna • Napájanie: 350 W • Podporované veľkosti pevných diskov: 3.5" • Šírka: 437 mm, Hĺbka: 503 mm, Výška: 43 mm • Šírka balenia: 594 mm, Hĺbka balenia: 754 mm, Výška balenia: 216 mm
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
Skriňa Čierna 350 W
• Formát: Skriňa, Model: Server, Farba: Čierna
• Napájanie: 350 W
• Podporované veľkosti pevných diskov: 3.5"
• Šírka: 437 mm, Hĺbka: 503 mm, Výška: 43 mm
• Šírka balenia: 594 mm, Hĺbka balenia: 754 mm, Výška balenia: 216 mm