Supermicro CSE-735D4-668B - Mobily a Tablety
Záruka 3 roky
Supermicro CSE-735D4-668B
Supermicro CSE-735D4-668B
Značka: Supermicro
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 3 roky
Produktový kód: CSE-735D4-668B
počítačová skrinka Midi Tower Čierna 668 W • Formát: Midi Tower, Model: Server, Farba: Čierna • Napájanie: 668 W, Vstupné striedavé napätie: 110 - 240 V, Frekvencia vstupného striedavého napätia: 50/60 Hz • Podporované veľkosti pevných diskov: 3.5,5.25" • Šírka: 193 mm, Hĺbka: 536 mm, Výška: 424 mm • Šírka balenia: 543 mm, Hĺbka balenia: 642 mm, Výška balenia: 304 mm
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
počítačová skrinka Midi Tower Čierna 668 W
• Formát: Midi Tower, Model: Server, Farba: Čierna
• Napájanie: 668 W, Vstupné striedavé napätie: 110 - 240 V, Frekvencia vstupného striedavého napätia: 50/60 Hz
• Podporované veľkosti pevných diskov: 3.5,5.25"
• Šírka: 193 mm, Hĺbka: 536 mm, Výška: 424 mm
• Šírka balenia: 543 mm, Hĺbka balenia: 642 mm, Výška balenia: 304 mm