Supermicro CSE-732D4-668B -
Supermicro CSE-732D4-668B
Značka: Supermicro
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Produktový kód: CSE-732D4-668B
počítačová skrinka Midi Tower Čierna 668 W • Formát: Midi Tower, Model: PC, Farba: Čierna • Napájanie: 668 W • Podporované priemery predných ventilátorov: 120 mm, Inštalované zadné ventilátory: 1x 120 mm, Podporované priemery zadných ventilátorov: 120 mm • Podporované veľkosti pevných diskov: 3.5,5.25" • Šírka: 193 mm, Hĺbka: 525 mm, Výška: 424 mm
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
počítačová skrinka Midi Tower Čierna 668 W
• Formát: Midi Tower, Model: PC, Farba: Čierna
• Napájanie: 668 W
• Podporované priemery predných ventilátorov: 120 mm, Inštalované zadné ventilátory: 1x 120 mm, Podporované priemery zadných ventilátorov: 120 mm
• Podporované veľkosti pevných diskov: 3.5,5.25"
• Šírka: 193 mm, Hĺbka: 525 mm, Výška: 424 mm