StarTech.com USBDUPE115 - PC a Notebooky
StarTech.com USBDUPE115
Značka: StarTech.com
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Záruka: 2 roky
Produktový kód: USBDUPE115
duplikátor médií a dát Duplikátor USB flash disku Čierna 15 kópie • Typ produktu: Duplikátor USB flash disku, Počet súbežných kópií: 15 kópie, Rozhranie: USB 2.0 • Spotreba elektrickej energie: 150 W, Vstupné striedavé napätie: 100 - 240 V, Vstupný prúd: 2.2 A • Rozmery (š x h x v): 160 x 345 x 35 mm, Hmotnosť: 1,8 kg • Šírka balenia: 250 mm, Hĺbka balenia: 430 mm, Výška balenia: 115 mm • Dĺžka hlavného (vonkajšieho) obalu: 475 mm, Šírka hlavného (vonkajšieho) obalu: 450 mm, Výška hlavného (vonkajšieho) obalu: 275 mm
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
duplikátor médií a dát Duplikátor USB flash disku Čierna 15 kópie
• Typ produktu: Duplikátor USB flash disku, Počet súbežných kópií: 15 kópie, Rozhranie: USB 2.0
• Spotreba elektrickej energie: 150 W, Vstupné striedavé napätie: 100 - 240 V, Vstupný prúd: 2.2 A
• Rozmery (š x h x v): 160 x 345 x 35 mm, Hmotnosť: 1,8 kg
• Šírka balenia: 250 mm, Hĺbka balenia: 430 mm, Výška balenia: 115 mm
• Dĺžka hlavného (vonkajšieho) obalu: 475 mm, Šírka hlavného (vonkajšieho) obalu: 450 mm, Výška hlavného (vonkajšieho) obalu: 275 mm