StarTech.com 813874B21ST - Elektro a domácnosť
StarTech.com 813874B21ST
Značka: StarTech.com
Dostupnosť: nie je skladom
Záruka: 2 roky
Produktový kód: 813874B21ST
modul transcieveru Meď 10000 Mbit/s SFP+ • Typ SFP vysielača: Meď, Maximálna rýchlosť prenosu dát: 10000 Mbit/s, Rozhranie: SFP+ • Farba: Strieborná, Základný materiál: Pozinkovaná oceľ, Stredná doba medzi poruchami (MTBF): 4598430 h • Spotreba elektrickej energie: 2,3 W • Certifikáty zhody: RoHS, Certifikácia: CE, FCC • Šírka: 13,4 mm, Hĺbka: 69,8 mm, Výška: 13,8 mm
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
modul transcieveru Meď 10000 Mbit/s SFP+
• Typ SFP vysielača: Meď, Maximálna rýchlosť prenosu dát: 10000 Mbit/s, Rozhranie: SFP+
• Spotreba elektrickej energie: 2,3 W
• Certifikáty zhody: RoHS, Certifikácia: CE, FCC
• Šírka: 13,4 mm, Hĺbka: 69,8 mm, Výška: 13,8 mm