Solac S94902400 - Dielňa a Hobby
Solac S94902400
Značka: Solac
Dostupnosť: skladom, ihneď na odoslanie
Produktový kód: S94902400
parný čistoč Prenosný parný čistič 0,175 L 1200 W Čierna, Biela • Model: Prenosný parný čistič, Kapacita: 0,175 L, Farba: Čierna, Biela • Príkon: 1200 W, Napájací zdroj: AC, Vstupné striedavé napätie: 220 - 240 V • Parný tlak: 3 bar, Doba zahrievania: 180 s, Výkon parného rázu: 30 g/min • Dĺžka kábla: 3 m • Hmotnosť: 1,7 kg, Šírka: 294 mm, Hĺbka: 130 mm
AKTUÁLNA AKČNÁ CENA
vrátane DPH 23%
Množstvo:
Dnes za špeciálnu cenu a s dopravou zadarmo
Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
parný čistoč Prenosný parný čistič 0,175 L 1200 W Čierna, Biela
• Model: Prenosný parný čistič, Kapacita: 0,175 L, Farba: Čierna, Biela
• Príkon: 1200 W, Napájací zdroj: AC, Vstupné striedavé napätie: 220 - 240 V
• Parný tlak: 3 bar, Doba zahrievania: 180 s, Výkon parného rázu: 30 g/min
• Dĺžka kábla: 3 m
• Hmotnosť: 1,7 kg, Šírka: 294 mm, Hĺbka: 130 mm