- Cena bez DPH: 0,00 €
- DPH 23%: 0,00 €
- Celkom: 0,00 €
Slovensko
| Značka: | Siemens |
| Dostupnosť: | skladom, ihneď na odoslanie |
| Produktový kód: | EH675LFC1E |
varná doska Čierna, Nerezová oceľ Vstavaný Indukčná varná doska so zónami 4 zone(s) • Farba: Čierna, Nerezová oceľ, Umiestnenie spotrebiča: Vstavaný, Typ varnej dosky: Indukčná varná doska so zónami • Malá varná zóna: 2200 W, Štandardná varná zóna: 3100 W, Veľká varná zóna: 3700 W • Systém ovládania: Dotyk, Umiestnenie ovládania: Horné predné, Typ displeja: LED • Príkon (elektrický): 7400 W, Vstupné striedavé napätie: 220-240 V, Frekvencia vstupného striedavého napätia: 50 - 60 Hz • Šírka: 602 mm, Hĺbka: 520 mm, Výška: 51 mm
629,71 €
vrátane DPH 23%Cez víkend sme pre Vás zlacnili väčšinu produktov. Objednajte tento produkt ešte dnes a získate ho za zníženú cenu + dopravu zadarmo.
| Dizajn | |
|---|---|
| Farba | Black,Stainless steel |
| Umiestnenie spotrebiča | Vstavaný |
| Typ varnej dosky | Indukčná varná doska so zónami |
| Typ horného povrchu | Sklokeramická |
| Počet varných zón | 4 zone(s) |
| Počet plynových varných zón | 0 zone(s) |
| Počet elektrických varných zón | 4 zone(s) |
| Typ varnej zóny 1 | Veľký |
| Tvar varnej zóny 1 | Kolo |
| Umiestnenie varnej zóny 1 | Ľavá zadná časť |
| Zdroj napájania varnej zóny 1 | Elektrický |
| Veľkosť varnej zóny 1 (Š x H) | 180 x 280 mm |
| Typ varnej zóny 2 | Bežné |
| Tvar varnej zóny 2 | Kolo |
| Umiestnenie varnej zóny 2 | Vľavo vpredu |
| Zdroj napájania horáka/varnej zóny 2 | Elektrický |
| Priemer varnej zóny 2 | 180 mm |
| Výkon varnej zóny 2 | 1800 W |
| Zvýšenie výkonu varnej zóny 2 | 3100 W |
| Typ varnej zóny 3 | Simmer |
| Tvar varnej zóny 3 | Kolo |
| Umiestnenie varnej zóny 3 | Pravá zadná |
| Zdroj napájania varnej zóny 3 | Elektrický |
| Priemer varnej zóny 3 | 145 mm |
| Výkon varnej zóny 3 | 1400 W |
| Zvýšenie výkonu varnej zóny 3 | 2200 W |
| Typ varnej zóny 4 | Veľký |
| Tvar varnej zóny 4 | Kolo |
| Umiestnenie varnej zóny 4 | Pravá predná |
| Zdroj napájania varnej zóny 4 | Elektrický |
| Priemer varnej zóny 4 | 210 mm |
| Výkon varnej zóny 4 | 2200 W |
| Zvýšenie výkonu varnej zóny 4 | 3700 W |
| Priemer malej varnej zóny | 145 cm |
| Priemer štandardnej varnej zóny | 180 cm |
| Priemer veľkej varnej zóny | 210 cm |
| Priemer extra veľkej varnej zóny | 280 cm |
| Počet súčasne použitých varných zón | 4 |
| Farba rámčeka | Nerezová oceľ |
| Výkon | |
|---|---|
| Malá varná zóna | 2200 W |
| Štandardná varná zóna | 3100 W |
| Veľká varná zóna | 3700 W |
| Extra veľká vysokorýchlostná varna zóna | 3700 W |
| Funkcia Boost | |
| Počet úrovní výkonu | 17 |
| Detekcia panvice | |
| Funkcia uchovania teploty | |
| Ergonómia | |
| Systém ovládania | Dotyk |
| Umiestnenie ovládania | Horné predné |
| Vstavaný displej | |
| Typ displeja | LED |
| Časovač | |
| Automatický vypínací časovač zaisťujúci bezpečné uvarenie jedla | |
| Indikátor zvyškového tepla | |
| Detský zámok | |
| Jednoduché čistenie | |
| Sila | |
| Príkon (elektrický) | 7400 W |
| Vstupné striedavé napätie | 220-240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 - 60 Hz |
| Hmotnosť a rozmery | |
| Šírka | 602 mm |
| Hĺbka | 520 mm |
| Výška | 51 mm |
| Hmotnosť | 14000 kg |
| Dĺžka šnúry | 1.1 m |
| Instalačná šírka oddielu | 560 cm |
| Inštalačný priestor - hĺbka (min) | 490 cm |
| Inštalačný priestor - hĺbka (max) | 500 cm |
| Instalačná výška oddielu | 51 cm |
| Údaje o balení | |
| Hmotnosť vrátane balenia | 15000 kg |